Hürriyet Mh. 100.Yıl Bulvarı
No:167-A İlkadım | SAMSUN
(Modern Pazar Köprü Altı)

Hakkımızda

Hakkımızda

Tercan İnşaat Yapı Dekorasyon

Yıllık deneyimi ile firmamız mantolama, yalıtım sistemleri, çatı, çatı onarımı, her türlü boya işlemi, cephe kaplama, tadilat ve dekorasyon işleri, taahhüt işleri, iç mekan tasarımları, asma tavan, akustik panel, barisol tavan vs gibi hizmetler vermektedir.
Tercan Yapı İnşaat Dekorasyon, kuruluşu itibariyle deneyimli kadrosuyla başta 'SAMSUN' olmak üzere, Türkiye’nin birçok şehrinde, birçok inşaat projesine imza atmaktadır.
“Zamanla gelişen tecrübe bilgiyi, bilgi de kaliteli, uygun maliyetli, doğru tekniklerin kullanıldığı yapıyı oluşturur” anlayışı ile çalışmakta olan firmamız uygulamaların her aşamasında son derece titiz davranarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Amacımız taahhüt ettiğimiz işlerde, kendi alanlarında en iyi olan çözüm ortakları ile çalışarak ve en uygun uygulama tekniklerini kullanarak yapılarda oluşabilecek sorunların hiç olmamasını sağlamaktır.


Referanslarımız

-- Piazza AVM

-- Bulvar AVM

Osman Tercan

Misyonumuz

Uzmanlık alanlarımızı genişleterek bulunduğumuz sektörlerde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak, muhtemel gereksinimleri önceden görerek ürün ve çozum geliştirmek

Vizyonumuz

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çevremize kattığımız değeri sürekli kılmak ve belirgin biçimde artırmak.

Politikamız

“Modern Teknolojisi, Dünya Standartlarındaki Üretimi, Eğitimli ve Yetişmiş Elemanlarıyla, Güncel Ürün ve Üstün Hizmetiyle Müşteri Memnuniyetini Zirvede Tutmak; Ayrıca Ülke Ekonomisine Sağladığı Katkıyla Bir Dünya Markası Olmak